Laguna i komputer pokladowy?

Reply to this topic Start new topic Start Poll

> 

Laguna i komputer pokladowy?

alinciaa

Użytkownik
**

Grupa: Members
Nr użytkownika: 292

Widzialem ostatnio lagune z komputerem pokladowym. Jakie ma on funkcje. Czy istnieja wersje mowiace w jezyku polskim (ten pie#%@# po francuzku).
Dzieki
PM Email Poster
Tadzio

Użytkownik

Nr użytkownika: 738

CYTAT
Widzialem ostatnio lagune z komputerem pokladowym. Jakie ma on funkcje. Czy istnieja wersje mowiace w jezyku polskim (ten pie#%@# po francuzku).
Dzieki

Marko
Tak jest, istnieją wersje gadajace po polsku..

PM Email Poster
sadool

Użytkownik

Nr użytkownika: 638

CYTAT
Marko Widzialem ostatnio lagune z komputerem pokladowym. Jakie ma on funkcje. Czy istnieja wersje mowiace w jezyku polskim (ten pie#%@# po francuzku).
Dzieki

To fajnie, ale ile kosztowala by zmaina jezyka. Mam nadzieje ze nie trzeba zmieniac calego systemu

PM Email Poster
rock79

Użytkownik

Nr użytkownika: 615

CYTAT
WaSyL w wiadomości: Marko Widzialem ostatnio lagune z komputerem pokladowym. Jakie ma on funkcje. Czy istnieja wersje mowiace w jezyku polskim (ten pie#%@# po francuzku).
Dzieki
To fajnie, ale ile kosztowala by zmaina jezyka. Mam nadzieje ze nie trzeba zmieniac calego systemu

PM Email Poster
kokot

Użytkownik

Nr użytkownika: 1163

M> Widzialem ostatnio lagune z komputerem pokladowym. M> Jakie ma on funkcje. Czy istnieja wersje mowiace w jezyku polskim (ten M>po francuzku). nic mi nie wiadomo o jezyku polskim w syntezatorze mowy, nie bylo tego w sierpniu jak odbieralem. do wyboru byly:francuski,niemiecki,hiszpanski i angielski. w zwiazku z tym ze nie mieli kodow nie zmienili mi tego przy odbiorze, przestawilem na angielski w styczniu przy przegladzie 20 tys.

Pozdrowienia, Wojtek Simen mailto:friko4.onet.pl

PM Email Poster
wtk

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 1429

zmiana jezyka kosztuje ok 50 zl. ni wiem dokladnie bo kleili mi lewe lusterko (pierdzielony papierosiarz WEST o malo nie zrobil mi czolowki) i nie policzyli tego a wpisali zmiane jezyka w syntezatorze mowy. komputer daje info: licznik calkowiti licznik dzienny srednia predkosc ilos godzin jazdy srednie zuzycie paliwa chwilowe zuzycie paliwa pozostaly dystans do przejechania temp.zewnetrzna Pozdrowienia, Wojtek Simen mailto:friko4.onet.pl

PM Email Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topic Start new topic Start Poll

Kontakt: